W najbliższą sobotę, ze stacji kolejowej Jasło, punktualnie o godz. 7:17 wyruszy w swój inauguracyjny przejazd, pociąg do Krynicy Zdroju. Nie tylko dla pasażerów, którzy zdecydują się skorzystać z oferty Kolei Małopolskich, ale dla wszystkich miłośników kolei postanowiliśmy zorganizować konkurs, w którym do wygrania jest dziesięć zestawów upominków i gadżetów przekazanych przez Urząd Miasta w Jaśle oraz małopolskiego przewoźnika. Biorąc udział w konkursie, pomagacie wybrać nazwę dla pociągu, który podczas wakacji kursował będzie do popularnej w całej Polsce miejscowości uzdrowiskowej.

Konkurs zostanie przeprowadzony na oficjalnym profilu facebook’owym inicjatywy społecznej Kolej na Jasło w dniach od 27 do 29 czerwca br. Jego szczegółowy regulamin znajdziecie tutaj > REGULAMIN .

Chcemy, abyście pomogli nam wybrać nazwę dla pociągu, który w czasie wakacji będzie kursował w każdy weekend z Jasła do Krynicy Zdroju. Proponujemy cztery możliwości:

  • Beskidnik
  • Beskidzki podróżnik
  • Łemkowyna
  • Włóczykij

Swój wybór możecie zgłaszać w komentarzach pod postem, który już w niedzielę pojawi się na naszym fanpage’u. Nazwa, która uzyska najwięcej zgłoszeń, zostanie następnie zaproponowana Kolejom Małopolskim.

Przy okazji możecie wygrać ciekawe upominki i gadżety, przekazane przez Urząd Miasta w Jaśle oraz Koleje Małopolskie sp. z o.o. Mamy dla Was dziesięć takich zestawów, w których znajdziecie kubki, koszulki, torby oraz publikacje dotyczące między innymi Jasła. Co musicie zrobić, aby powalczyć o nagrodę? W treści komentarza z Waszą propozycją nazwy dla pociągu napiszcie, w jakim celu zamierzacie lub chcielibyście odwiedzić Krynicę lub inną miejscowość położoną na trasie przejazdu pociągu (co chcecie zobaczyć, zwiedzić)? oraz dlaczego?

Nagrodzimy 10 najbardziej kreatywnych i oryginalnych odpowiedzi.

Zapraszamy do zabawy!