Miłośnicy białego szaleństwa, którzy w styczniu i lutym przyszłego roku zdecydują się na podróż pociągiem do Krynicy-Zdroju, będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty rabatowej, przygotowanej przez Słotwiny Arena. Po okazaniu biletu na „Włóczykija”, każdy podróżny otrzyma zniżki na karnety narciarskie, wypożyczenie sprzętu oraz pizzę. Co więcej, pasażerowie pociągu, będą mogli skorzystać z darmowego transportu, aby dostać się na stok.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o tym, że w styczniu i lutym przyszłego roku, na tory wróci „Włóczykij”. Pociąg Kolei Małopolskich relacji Jasło – Krynica-Zdrój – Jasło w swój pierwszy zimowy kursy wyruszy 6 stycznia 2022 r. Odjazd ze stacji Jasło zaplanowano na godz. 6:29. W Krynicy-Zdroju pociąg zamelduje się o godz. 9:55. W drogę powrotną wyruszy o godz. 16:37. Na stację Jasło wjedzie, zgodnie z rozkładem jazdy o godz. 20:10. Następnie „Włóczykij” kursował będzie w każdą sobotę od 15 stycznia do 26 lutego przyszłego roku. Zmieni się jedynie godzina przyjazd na stację Jasło. Pociąg wjedzie na nią o godz. 20:01.  

Cena biletu normalnego wynosić będzie 15,20 zł. Na przejazdy obowiązywać będą wszystkie ustawowe ulgi.

„Włóczykij” wraca do rozkładu jazdy pociągów po sukcesie, jaki połączenie z Jasła do Krynicy-Zdroju odniosło w czasie letnich wakacji. Teraz z połączenia będą mogli skorzystać miłośnicy białego szaleństwa. Dla amatorów sportów zimowych specjalna ofertę przygotowała Słotwiny Arena. Ten krynicki ośrodek narciarski może pochwalić się 10 kilometrami tras narciarskich oraz nowoczesnymi wyciągami kanapowymi z osłonami przeciwwiatrowymi. To również restauracja i pensjonat, gdzie można dobrze zjeść i złapać oddech pomiędzy kolejnymi zjazdami. Więcej na temat kompleksu Słotwiny Arena i jej oferty znajdziecie na stronie slotwinyarena.pl.

Słotwiny Arena przygotowała ofertę specjalną dla pasażerów „Włóczykija”. Po okazaniu biletu, każdy podróżny otrzyma rabaty:

  • -10% na karnety narciarskie godzinowe,
  • -20% na wypożyczenie sprzętu narciarskiego,
  • -10% na pizzę.

Co więcej, pasażerowie pociągu nie będą musieli martwić się o dojazd ze stacji kolejowej Krynica-Zdrój na stok. Zapewni go bowiem firma Duo Ravel. Przejazd autobusem będzie darmowy.

Marcin Dziedzic