Dzisiaj, ze stacji kolejowej Jasło, punktualnie o godz. 6:29, w swój pierwszy zimowy przejazd wyruszył „Włóczykij”. Pociąg do Krynicy-Zdroju stanowić ma alternatywę dla miłośników białego szaleństwa, którzy do tej pory korzystali z transportu samochodowego. Z myślą o pasażerach „Włóczykija”, wspólnie z Kolejami Małopolskimi zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest dziesięć zestawów oryginalnych gadżetów małopolskiego przewoźnika. Liczą się: kreatywność i pomysłowość.

Konkurs zostanie przeprowadzony w dniach od 6 stycznia do 28 lutego br. Jego szczegółowy regulamin znajdziecie TUTAJ.

Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić zdjęcie, na którym znajdzie się logo Kolei Małopolskich lub bilet na „Włóczykija”. Krynica-Zdrój jest pełna miejsc, które idealnie nadają się do tego celu. Wszystkie nadesłane na adres biuro@kolejnajaslo.pl zdjęcia, po każdym weekendzie publikować będziemy na naszym oficjalnym facebook’owym fanpage’u.  

Ostatecznego wyboru zwycięzców dokona pięcioosobowe jury. Nagrodzimy 10 najbardziej kreatywnych i oryginalnych fotek. Nagrodami w konkursie jest 10 zestawów oryginalnych gadżetów Kolei Małopolskich (pendrive’y, kubki, magnesy, kalendarze i inne).  

Zapraszamy do zabawy!